JURA ENA 8 TOUCH Full Nordic White

ENA8 – Malý velký kávovar

Přejete si skvělý požitek z kávy v minimálním prostoru? V kompaktním formátu nabízí ENA 8 tu nejlepší kávu se špičkovou technologií, jako je Professional Aroma Grinder a technologie jemné pěny – díky funkci dvou šálků, nyní také pro dva šálky současně. S jasnými liniemi a elegantními akcenty zaujme velkým designem v malém formátu.

ENA8_pss_FNW_LM_GMC_en

Technologická virtuozita

Professional Aroma Grinder zajišťuje ještě rovnoměrnější mletí kávy a tím o 12,2 % intenzivnější aroma, inovativní technologie jemné pěny umí vykouzlit vzdušnou mléčnou pěnu pro trendové speciality s mlékem. ENA 8 s funkcí dvou šálků nyní připravuje také dvě černé kávové speciality současně a propracované čištění systému mléčných cest zaručuje hygienu s certifikátem TÜV a tím maximální požitek při každé příležitosti.

Technologie jemné pěny pro dokonalé speciality s mlékem a vylepšený mlýnek pro intenzivnější aroma o 12,2 %. Virtuózní souhra nejmodernější technologie pro maximální požitek! Seznamte se s novým kávovarem ENA 8 od firmy JURA.

SoMe_ENA8_det_FNW_touchfeeling_en_1200x1200px

Jednoduše vychutnávejte

S přehledným dotykovým displejem a intuitivním a přesným navigováním uživatele máte na výběr 15 specialit jediným dotykem prstu. Stejně snadno lze jediným stisknutím tlačítka spustit čištění systému mléčných cest, což zajišťuje dokonalou hygienu s certifikací TÜV. Nebo ovládejte svůj automatický kávovar snadno pomocí smartphonu: díky technologii WiFi je ENA 8 samozřejmě také kompatibilní s J.O.E.®.

Patnáct specialit jediným stisknutím tlačítka: nový kávovar ENA 8 značky JURA s přehledným dotykovým displejem a intuitivním navigováním uživatele rozpozná vaše preference kávy zcela jednoduše z konečků prstů. Nechte se okouzlit!

SoMe_ENA8_emo_FNW_design_LM_en_1200x1200px

Velký design v malém formátu

S rozměry pouze 27,1 x 32,3 x 44,5 cm si náš nejmenší automatický kávovar najde své místo kdekoliv. Vzdávat se nemusíte ničeho: i v tom nejmenším formátu nabízí ENA 8 kávu a design v jedinečné kvalitě značky JURA. Jasné linie, jednoduchá elegance, ušlechtilé detaily a prvotřídní požitek. Nový kávovar ENA 8 značky JURA nadchne nejen milovníky kávy, ale také fanoušky designu. Zažijte kompaktní formát světového formátu.

V číslech:
Počet kávových specialit 15
Objem nádržky: 1,1l
Objem zásobníku na zrnkovou kávu: 125g
Zásobník zbytků (počet porcí): 10
Šířka: 27,1cm
Výška: 32,3cm
Hloubka: 44,5cm