JURA WE6 Piano Black

Klasické druhy kávy na pracovišti

Tam, kde si zákazníci, spolupracovníci a hosté pochutnávají na kávě, panuje příjemná atmosféra, protože káva navozuje uvolněné, komunikativní a tvůrčí prostředí. Při konzumaci kávy se rodí vzletné myšlenky a mobilizují tvůrčí síly. Proto je káva nepostradatelným pomocníkem na každém pracovišti. Přístroj WE6 dokonale ovládá celý repertoár klasických druhů káv počínaje ristrettem přes espresso a café crème konče.

Díky nádrži na vodu o kapacitě tří litrů, držáku na zrnka o objemu 500 gramů a držáku na kávu s kapacitou 25 porcí je tento elegantní, profesionální automat na kávu ideálním řešením všude tam, kde se denně připraví cca 30 kávových nápojů.

Inovativní technologie představují revoluci v přípravě kávy. Díky čelně situovaným tlačítkům a modernímu barevnému 2,8“ displeji je obsluha zařízení velice snadná i pro nezkušené uživatele. Otočný knoflík na ovládání horké vody a páry byl přepracován podle aktuálních ergonomických zásad tak, aby se příjemně ovládal všem zkoušejícím osobám. Pro někoho to může být maličkost, pro nás je to další krok na cestě k dokonalosti.

Nejmodernější technologie pro dokonalé pochutnání

Tento profesionální aromatický mlýnek je charakterizován o 12,2 % * silnější aroma a nepřetržitě vysoká kvalita rozemletých zrn po celou dobu životnosti. Dokonalá geometrie mlýnku dosahuje optimální křivky mletí. To znamená: vyšší podíl jemných částic v rozemletých zrnech, zaručující ideální rozvinutí chuti.

*Professional Aroma Grinder ve srovnání s běžnými mlecími zařízeními

WE6_feature2

Záruka hygieny s osvědčením TÜV

Čistota a hygiena jsou alfou a omegou provozu ve všech firmách. Proto firma Jura vyvinula integrované mycí a čistící programy, v kombinaci se speciálními plně automatickými produkty, které zajišťují bezchybnou hygienu stisknutím jediného tlačítka – protože má osvědčení od TÜV Rheinland, je WE6 vynikající volbou i v provozech s koncepcí HACCP*.

* Koncepce bodů pro analýzu rizik a kritickou kontrolu

WE6_feature3

Stejně individuální jako vaše požadavky

Protože požadavky na přípravu se mění podle oblasti použití, nabízí WE6 celou řadu variant programování a individualizací. Díky těmto variantám lze množství namleté kávy a vody, stejně jako používané nádoby zcela podřídit osobním preferencím. Stejně tak lze zařízení nastavit na přípravu jen některých kávových specialit a zablokovat přípravu jiných. Dále jsou k dispozici různé režimy na přání, pomocí kterých lze upravovat nastavení nebo množství v šálku stisknutím konkrétní kombinace tlačítek. Chybná manipulace s ovládáním je vyloučena.

V číslech:
Počet kávových specialit 8
Objem nádržky: 3l
Objem zásobníku na zrnkovou kávu: 500g
Zásobník zbytků (počet porcí): 25
Šířka: 29,5cm
Výška: 41,9cm
Hloubka: 44,4cm